Personální agentury

Personální agentury

ManpowerGroup, s.r.o.

- firma z USA, která vznikla již v roce 1948
- první česká pobočka již v roce 1991
- celkem v roce 2015 po celé ČR 25 poboček
- nejdéle působících společností v oblasti personálních služeb v ČR
- měsíčně na starost personální a mzdovou agendu pro 8,5 tis.  zaměstnanců
- více jak 1 tis.  klientů v České republice
- po celém světě již 4,3tis. poboček.

Vedle vyhledávání zaměstnanců se též věnuje hodnocení, školení a poradenství v personální oblasti.

Trenkwalder a.s.

Trenkwalder a.s.  patří mezi největší personální agentury.
Na českém trhu působí již od roku 1991.
Poskytuje klientům komplexní personální služby a klade důraz na vyhledávání a předvýběr zaměstnanců
Personální agentura Trenwalder je členem Asociace poskytovatelů personálních služeb.

AGENTURA PLUS, s.r.o.

AGENTURA PLUS s.r.o. byla založena v roce 1999 a patří nejstabilnějších firmám na trhu práce v ČR.
Hlavní činnost je zaměřena na poskytnutí komplexních personalních služeb.
Především pak dodavatelská služba, tzv. outsourcing, personální leasing, dočasná pracovní pomoc – temporary help, mzdová a personální agenda – payroll, vyhledávání a výběr pracovníků – recruitment.

Nejvyšší firemní hodnotou je spolehlivost a otevřenost vůči zákazníkům s důrazem na profesionalitu bez ohledu na velikost a obor činnosti zákazníka. Co se týká našich pracovníků, klademe důraz na pracovitost, flexibilitu a dodržování všech zákonných předpisů a norem.

V minulosti jsme spolupracovali a nadále spolupracujeme se stovkami firem, od drobných živnostníků až po nadnárodní společnosti. Jsme profesionálové ve svém oboru s bohatými zkušenostmi. Jestli jste se rozhodli pro spolupráci se společností AGENTURA PLUS s.r.o., jsme přesvědčeni, že budete spokojeni.

PeoplePoint s.r.o.

Personální agentura PeoplePoint s.r.o. pokrývá pracovní nabídky z celé Moravy. Nabízíme profesionální a bezplatné zprostředkování personálních služeb. Snažíme se vždy o individuální přístup ke každému z Vás, protože jsme přesvědčeni, že dělat věci jiným způsobem je v dnešní době cesta k dosažení úspěchu. Víme, že Vy představujete úspěch naší firmy. Bez Vás bychom nedosáhli budoucích vizí. Proto svoji práci děláme s nadšením.

Zaměřujeme se nejenom na aktuální potřebu práce v důsledku nezaměstnanosti, ale i na dlouhodobou aktivní spolupráci, díky níž budete mít stále otevřené dveře k Vaší kariéře. Mezi naše klienty se řadí velké nadnárodní společnosti a stejně tak i tradiční české podniky. Budeme rádi, když se i Vy stanete dalším z našich spokojených klientů.

HAYS

Personální agentura Hays Czech Republic působí na českém trhu od ledna roku 1998. Od samého začátku poskytuje profesionální služby především ve vyhledávání vedoucích pracovníků pro obchodní a průmyslové společnosti. Pomocí specializaci jednotlivých divizí na konkrétní segment pracovního trhu a profesionálním službám patří personální agentura Hays k lídrům pracovního trhu v ČR.
Péče o zákazníky a důraz kladený na kvalitní proškolení konzultantů dovoluje zástupsům společnosti Hays udržovat dlouhodobé obchodní vztahy s předními společnostmi a organizacemi z veřejného sektoru. Společnost vyhledává pracovníky na hlavní i dočasný pracovní poměr.
V mezinárodním měřítku patří personální agentura Hays mezi vedoucí společnosti v oboru lidských zdrojů a získávání specialistů. Cílem vedení společnosti je budovat značku, kterou by zákaznící spojovali s kvalitou poskytovaných služeb v oblasti personalistiky. V celosvětovém měřítku má společnost HAYS více jak 5 tis. odborných personálních konzultantů. Tento počet dává velké předpoklady naplnit potřeby a nároky tisiců klientů po celém světě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat